Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pasożyty. Oczyszczanie organizmu

Czysty i dotleniony organizm to zdrowy organizm

 


 

Dr Hulda Regehr Clark przebadała kilka tysięcy osób. Na podstawie wyników eksperymentu doszła do wniosku że:

 

90 % chronicznych zachorowań pochodzi z dwóch źródeł – pasożytów i toksyn.

 

 Natomiast prof. V. Szedlak-Vadocz twierdzi:

 

„Zanim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzą fundamentalny etap przygotowawczy - gruntowne oczyszczenie z zatruwających organizm pasożytów."

 

Już w starożytności uważano, że:

 

bez oczyszczania, nie ma wyzdrowienia. W czasach, w których żyjemy, twierdzenie starożytnych uzdrowicieli jest tym bardziej aktualne. Dysponujemy często nie żywnością, zawierającą odżywcze, wzmacniające organizm składniki, a przetworzoną "paszą". Jakim powietrzem oddychamy? Ile leków farmakologicznych - często niepotrzebnie - stosujemy, osłabiając nasz tak cudownie stworzony układ immunologiczny oraz system samooczyszczania organizmu? Pytania można mnożyć. Nie na wszystkie znajdziemy odpowiedzi. Jednak:

Odpowiedzialność za Twoje zdrowie i zdrowie Twoich dzieci spoczywa na Tobie. Powinieneś zrobić wszystko, aby zapobiegać, nie chorować albo też leczyć się w taki sposób, by trwale wyzdrowieć, bez skutków ubocznych. Aby to czynić, potrzebujesz wiedzy.

 

Zrób pierwszy krok -

oczyścić swój organizm, popraw procesy trawienia i metabolizmu,

skutecznie zrzuć zbędne kilogramy i czuj się zdrowiej każdego dnia.

"Mądry organizm -twój organizm -odwdzięczy ci się tak, że największe pragnienia - bycia zdrowym i silnym, spełnią się, mimo że być może wydają ci się one niemożliwe do zrealizowania jak wspinaczka na Mount Everest.

Zdrowie nie oznacza jedynie wolności od choroby. Zdrowie to dobre samopoczucie, radość istnienia, wdzięczność za każdy dzień życia. To napawanie się widokiem nieba i przyrody, poczucie pewności siebie i udział w życiu społecznym. Zdrowie to pamięć beztroskich chwil z dzieciństwa i wiara, że się je jeszcze będzie przeżywało."

 Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, chmura, niebo, na zewnątrz i przyroda

Szczęśliwi dziadkowie z ukochaną wnusią - bierzmy przykład :) Pozdrawiam :)

 

Więcej na temat odżywiania, przepisy, jadłospisy: dietydlazdrowia.com.pl>>