This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pasożyty. Oczyszczanie organizmu

Czysty i dotleniony organizm to zdrowy organizm

 


 

Dr Hulda Regehr Clark przebadała kilka tysięcy osób. Na podstawie wyników eksperymentu doszła do wniosku że:

 

90 % chronicznych zachorowań pochodzi z dwóch źródeł – pasożytów i toksyn.

 

 Natomiast prof. V. Szedlak-Vadocz twierdzi:

 

„Zanim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzą fundamentalny etap przygotowawczy - gruntowne oczyszczenie z zatruwających organizm pasożytów."

 

Już w starożytności uważano, że:

 

bez oczyszczania, nie ma wyzdrowienia. W czasach, w których żyjemy, twierdzenie starożytnych uzdrowicieli jest tym bardziej aktualne. Dysponujemy często nie żywnością, zawierającą odżywcze, wzmacniające organizm składniki, a przetworzoną "paszą". Jakim powietrzem oddychamy? Ile leków farmakologicznych - często niepotrzebnie - stosujemy, osłabiając nasz tak cudownie stworzony układ immunologiczny oraz system samooczyszczania organizmu? Pytania można mnożyć. Nie na wszystkie znajdziemy odpowiedzi. Jednak:

Odpowiedzialność za Twoje zdrowie i zdrowie Twoich dzieci spoczywa na Tobie. Powinieneś zrobić wszystko, aby zapobiegać, nie chorować albo też leczyć się w taki sposób, by trwale wyzdrowieć, bez skutków ubocznych. Aby to czynić, potrzebujesz wiedzy.

 

Zrób pierwszy krok -

oczyścić swój organizm, popraw procesy trawienia i metabolizmu,

skutecznie zrzuć zbędne kilogramy i czuj się zdrowiej każdego dnia.

"Mądry organizm -twój organizm -odwdzięczy ci się tak, że największe pragnienia - bycia zdrowym i silnym, spełnią się, mimo że być może wydają ci się one niemożliwe do zrealizowania jak wspinaczka na Mount Everest.

Zdrowie nie oznacza jedynie wolności od choroby. Zdrowie to dobre samopoczucie, radość istnienia, wdzięczność za każdy dzień życia. To napawanie się widokiem nieba i przyrody, poczucie pewności siebie i udział w życiu społecznym. Zdrowie to pamięć beztroskich chwil z dzieciństwa i wiara, że się je jeszcze będzie przeżywało."

 Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, chmura, niebo, na zewnątrz i przyroda

Szczęśliwi dziadkowie z ukochaną wnusią - bierzmy przykład :) Pozdrawiam :)

 

Więcej na temat odżywiania, przepisy, jadłospisy: dietydlazdrowia.com.pl>>